דילוג לתוכן

ארץ ים המלח

אגפי התיירות של המועצה האזורית תמר ומגילות פועלים יחד כגוף לניהול ושיווק תיירות ארץ ים המלח באמצעות צוות מסור שעוסק בשיווק, באירועים ובפרויקטים מגוונים. אירועי הדגל המוכרים הנם פסטיבל התמר, מרתון ארץ ים המלח, חגדיד, צעדת ים המלח ופסטיבלים כפריים דוגמת סדום ואהבה ועוד. במהלך השנה צוות ניהול התיירות משתתף בירידים תיירותיים ברחבי הארץ, כל זאת על מנת להיות מסוגלים לשפר את פיתוח המוצר התיירותי באזור על מנת שלכם, המבקרים, תהיה את חווית הביקור הטובה ביותר.

אתר התיירות הרשמי של ארץ ים המלח מתעדכן באופן שוטף וכולל חיבור תמידי לשטח ולהיצע שבו. בו בזמן אתר זה אינו משמש כמנוע הזמנות ולכן לא תמצאו בו מחירים וזמינות מידית להיצע הקיים בו. אתר זה משמש כאתר תדמיתי ואינפורמטיבי עדכני דרכו תוכלו לתכנן את החופשה שלכם בארץ ים המלח וליצור קשר ישיר עם בעלי העסקים השונים. בנוסף תוכלו ליהנות באתר מעולם התוכן שלנו שכולל כתבות בעיתונות וסיקורים של בלוגרים מקומיים שיסייעו לכם בטיפים פיקנטיים לטיול המושלם.

מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שאלה

חופשה מהנה

צוות תיירות ארץ ים המלח

 

 

לשם שמירה על בטיחות המבקרים באזורנו, חשוב להדגיש כי חל איסור מוחלט לטייל באזורים המוגדרים אזורי בולענים ו/או מערות סדום. יש לשים לב לשילוט הקיים במקום.

 

יצירת קשר

מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שאלה

    עוגיות

    אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

    מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

    על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.

    על המפה