דילוג לתוכן

ים המלח עם חניה חינם

קובי פינקלר |
29/06/2020

 

ים המלח עם חניה חינם

לאור משבר הקורונה והרצון לעודד תיירות פנים, תאפשר מועצת תמר בחודשים יולי ואוגוסט, חניה חינם במתחם התיירות.

קובי פינקלר, ז' בתמוז תש"פ 29/06/2020

צילום: מועצת תמר

שר התיירות , אסף זמיר , ערך אמש ביקור עבודה ראשון במועצה האזורית תמר ים המלח. אל הביקור התלוו מנכ"ל משרד התיירות , אמיר הלוי ומנכ"ל החברה הממשלתית להגנות ים המלח (חל"י), שימי דניאל.

במהלך הביקור שמע השר סקירה של ראש המועצה , מר ניר ונגר על התפתחות התיירות באזור לאורך השנים, הפגיעה הקשה שמסב משבר הקורונה לתיירנים , לעסקים ולבתי המלון באזור, על הפעילות השוטפת בפיתוח ואחזקת מתחם התיירות וחופי ארץ ים המלח ע"י המועצה .

בנוסף, ראש המועצה עמד על שיתוף הפעולה בין המשרד למועצה בקמפיינים השונים כחלק מתפיסת השיווק של ארץ ים המלח כחלק מהאטרקציות התיירותיות והייחודיות בנגב לקהלי היעד השונים.

במהלך הביקור, בישר ונגר לזמיר כי לאור משבר הקורונה והרצון לעודד תיירות פנים, תאפשר המועצה במהלך החופש הגדול, בחודשים יולי ואוגוסט, חניה חינם במתחם התיירות בחניות המסומנות בכחול לבן.

ראש המועצה הדגיש בפני השר כי בחופים המרכזיים בעין בוקק שחודשו ואף הונגשו לפני כשנתיים, ניתנים בחסות המועצה שירותי החוף הכוללים מקלחות, שירותים, שמשיות וכסאות, לצד שירותי ההצלה, ללא עלות!

בסיום הביקור פנה ראש המועצה לשר וביקש את תמיכת משרד התיירות והממשלה באזור התיירות בים המלח, כפי שניתן בערים אילת וטבריה.

שר התיירות אסף זמיר: " אחד מהיעדים שהצבתי לעצמי במשרד התיירות זה פיתוח וקידום הפוטנציאל הגלום במוצר המדברי. אזור הנגב בכלל וים המלח בפרט מציע שפע של אפשרויות ותשתיות שצריך לקדם. את המשאב האדיר הזה שנקרא ים המלח אנחנו מוכרחים למקסם ואני שמח שיש לנו את החברה לפיתוח ים המלח שעושה עבודה נהדרת באזור".

ראש המועצה האזורית תמר ניר ונגר: "לקראת החופש הגדול אנו מזמינים את הציבור בישראל למקום הנמוך והיפה בעולם. בחודשים יולי ואוגוסט החניות בכחול לבן יהיו בחינם כמו גם שירותי החוף שניתנים כל השנה ללא עלות. אני מודה לשר התיירות על ביקורו ובטוח שיחד נמשיך לפתח את התיירות בארץ ים המלח, נגבש פתרונות יצירתיים למשבר הקורונה ונתכנן איך לשבור שיאים בארץ ים המלח אחרי הקורונה".

אז בואו לבלות בים המלח עם חניה חינם

לצפיה בכתבה לחצו כאן

טל"ח

ים המלח עם חניה חינם

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.

על המפה